Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pārdodot auto, palūdz drošības naudu un pazūd 2011. gada 11. aprīlis

2011.gada 11.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Pārdodot auto, palūdz drošības naudu un pazūd

Aizdomās par krāpšanām pagājušajās brīvdienās aizturēti trīs jaunieši, kuri, piedāvājot iegādāties lētas automašīnas, iespējams, apkrāpuši vairākus cilvēkus. Valsts Policijas(VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) Olaines iecirkņa darbinieki lūdz atsaukties cietušos.

VP RRP Olaines iecirkņa darbinieki noskaidroja, ka jaunieši internetā ievietojuši sludinājumus, kuros piedāvājuši iegādāties lietotus Ford markas automobiļus par nelielām naudas summām. Kad atsaucās potenciālie klienti, jaunieši tiem izklāstīja, ka attiecīgajā dienā darījumu veikt nav iespējams, bet, ja pircēji iemaksās drošības naudu, tad nākamajā dienā auto pirkšanas darījums tiks noslēgts. Pēc drošības naudas saņemšanas vīrieši uz pircēju zvaniem vairs neatbildēja.

Divi no aizturētajiem dzimuši 1989. gadā, bet trešais – 1988. gadā. Vienam no 1989. gadā dzimušajiem jauniešiem policisti piemēroja ar brīvības atņemšanu nesaistītu drošības līdzekli, savukārt, abiem pārējiem drošības līdzeklis vēl nav piemērots. Olaines iecirkņa darbinieki ir uzsākuši kriminālprocesus par diviem gadījumiem, kuros pircējs apkrāpts pēc šādas shēmas, bet ir aizdomas, ka apkrāpto skaits varētu būt lielāks.

Policija aicina atsaukties ikvienu, kurš šā gada martā un aprīlī ir apkrāpts pēc līdzīgas shēmas, zvanot uz tālruņu numuriem: 67950255, 67950280 vai 112.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv