Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas policija aiztur automašīnu zagļu grupējumu 2011. gada 11. aprīlis

2011.gada 11.aprīlī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Rīgas policija aiztur automašīnu zagļu grupējumu

Šā gada marta beigās Valsts policijas(VP) Rīgas reģiona pārvaldes(RRP) Kriminālpolicijas darbinieki aizturēja organizētu noziedzīgu grupu, kas nodarbojās ar automašīnu zādzībām Rīgas reģionā. Ir aizdomas par vairākiem zādzību gadījumiem.

VP RRP Kriminālpolicijas darbinieki, izmeklējot automašīnu zādzību gadījumus, noskaidroja, ka 25. marta naktī Rīgā, vienā no Graudu ielas dzīvojamo māju pagalmiem organizētas noziedzīgas grupas dalībnieki veica automašīnas Toyota Avensis zādzību. Tajā pašā naktī kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar Rīgas Ceļu policijas darbiniekiem uzsāka zagļu meklēšanu un pēc pakaļdzīšanās aizturēja iespējamos zagļus, kuri pa Bauskas šoseju devās Lietuvas virzienā.

Toyota markas automašīnā atradās divi vīrieši – 1988. un 1986. gadā dzimuši. Abi pirms vairākiem gadiem notiesāti par analoģiska nozieguma izdarīšanu. Policistiem ir aizdomas, ka aizturētie varētu būt saistīti arī ar citām automašīnu zādzībām un ka šī grupējuma dalībnieku skaits varētu būt lielāks. Tomēr pagaidām zināmi ir trīs organizētās noziedznieku grupas dalībnieki – divi iepriekš minētie un kāds agrāk netiesāts vīrietis, kuru policisti aizturēja marta sākumā aizdomās par automašīnas Toyota Rav4 zādzības mēģinājumu. Visiem grupējuma dalībniekiem piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Pie viena aizdomās turētā policisti atrada aparatūru, kas paredzēta Japānā ražotu automašīnu aizdzīšanai, un policistiem ir pamats domāt, ka zagtās automašīnas noziedznieki realizējuši Lietuvas Republikas teritorijā.

Pašlaik turpinās pirmstiesas izmeklēšana, lai noskaidrotu visus grupējuma dalībniekus, kā arī visus automašīnu zādzību gadījumus.              

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv