Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas vadība ar Eiropas Policistu arodbiedrību konfederācijas pārstāvjiem pārrunā situāciju Valsts policijā 2011. gada 23. marts

2011.gada 23. martā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Valsts policijas vadība ar  Eiropas Policistu arodbiedrību konfederācijas pārstāvjiem pārrunā situāciju Valsts policijā

Šodien, 23.martā, Valsts policijas (VP) vadība tikusies ar Eiropas Policistu arodbiedrību konfederācijas (EuroCOP - European Confederation of Police) prezidentu Heinzu Kieferu un citiem EuroCOP delegācijas pārstāvjiem.

Tikšanās laikā VP priekšnieks Artis Velšs EuroCOP pārstāvjus informēja par situāciju VP: budžetu uz kopējā valsts ekonomiskās situācijas fona, tā samazinājumu salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, VP materiāltehnisko nodrošinājumu, atalgojumu, VP amatpersonu sociālajām garantijām un izglītības iespējām.

Uz H.Kiefera izteiktajām bažām par to, vai izveidojusies finanšu situācija Latvijas Valsts policijā neietekmēs kopējo drošības situāciju Šengenas telpā, A.Velšs atbildēja, ka VP turpina pildīt savus uzdevumus pilnā apjomā un nodrošina gan nacionālo, reģionālo, gan arī kopējo starptautisko uzdevumu izpildi noziedzības apkarošanas, sabiedriskās kārtības nodrošināšanas jomā un sekmīgi strādā starptautiskajā jomā.

Tāpat tika apspriests EuroCOP pārstāvju izvirzītais jautājums par iespēju līdzekļu taupības nolūkos apvienot VP un Valsts robežsardzi, uz ko VP priekšnieks atbildēja, ka lēmums par abu dienestu apvienošanu ir politisks jautājums, kura izlemšana faktiski ir likumdevēja rokās. Tikšanās noslēgumā EuroCOP pārstāvji pauda atbalstu Latvijas VP un vēlmi kopīgiem spēkiem uzlabot situāciju.

Beāte Labinska
Valsts policijas priekšnieka palīdze, tālr.: 67829445, mob: 29496086,

e-pasts: