Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par zādzību aizturēti divi policisti 2011. gada 17. februāris

2011.gada 17.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Aizdomās par zādzību aizturēti divi policisti

VP Rīgas reģiona policija, saņemot informāciju par kādā interneta portālā ievietotu video, kurā redzams, kā vīrieši policijas formās sākotnēji aplūko, bet pēc tam, iespējams, apzog automašīnu, dažu stundu laikā noskaidroja un aizdomās par zādzību no automašīnas aizturēja divus kārtībniekus. Uzsākts kriminālprocess par zādzību un dienesta pārbaude VP Rīgas reģiona pārvaldē, abi aizturētie kārtībnieki atstādināti no dienesta pienākumu pildīšanas.

Vakar vakarā, interneta portālā Kommpromat.lv kāds iedzīvotājs bija ievietojis nofilmēto vide ar vīriešiem policijas formās, kas 8. februāra pusnaktī Rīgā, Dzirnavu ielā, visticamāk, apzog automašīnu. Apmēram stundu pēc video ievietošanas, par to uzzināja VP Rīgas reģiona pārvalde un ar tās priekšnieka Inta Ķuža rīkojumu nekavējoties tik uzsākta izmeklēšana un šo personu noskaidrošana. Pāris stundu vēlāk, jau naktī VP Rīgas reģiona policijas darbinieki aizturēja divus kārtības policijas kārtībniekus, kuri minētajā naktī bija atradušies notikuma vietā.

VP RRP uzsākta dienesta pārbaude un aizturētie – 1977. un 1966. gadā dzimušie kārtībnieki, nekavējoties atstādināti no dienesta pienākumu pildīšanas. Uzsākts arī kriminālprocess par zādzību no automašīnas.

VP RRP vadība pateicas iedzīvotājam par nofilmēto videomateriālu, kas palīdzēja atklāt un noskaidrot darbiniekus, kas varētu būt saistīti ar noziedzīgu nodarījumu – zādzību no automašīnas.

„Mūsu mērķis un apņemšanās pēc iespējas ātrāk un efektīvāk atklāt un aizturēt jebkuru policijas darbinieku, kurš kaut kādā veidā ir saistīts ar noziedzīgām vai nelikumīgām darbībām, jo šādiem cilvēkiem policijā nav vietas,” - uzsver Ints Ķuzis, VP RRP priekšnieks. „Tāpēc ļoti svarīgs ir iedzīvotāju atbalsts un jebkura informācija par jebkādām aizdomīgā vai pretlikumīgām policistu darbībām.”

Lūdzam jebkuru, kura rīcībā ir šāda veida informācija, informēt VP Rīgas reģiona pārvaldes Iekšējās izmeklēšanas biroja Disciplinārās uzraudzības nodaļu pa e-pastu vai rakstiski informējot pa pastu VP Rīgas reģiona pārvalde, Iekšējās izmeklēšanas biroja Disciplinārās uzraudzības nodaļa, Rīga Gaujas iela 15, LV 1026.   

             

Sagatavoja:
Sigita Pildava
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītāja
Tālrunis mob. +371 27891986
e-pasts: sigita.pildava@rgpp.gov.lv