Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas vadība tiekas ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem 2010. gada 15. decembris

2010.gada 15.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Valsts policijas vadība tiekas ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem

Šodien Valsts policijas vadība tikās ar Nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un citiem sadarbības partneriem, lai pārrunātu nākošā gada plānus.

Nu jau par tradīciju ir kļuvusi pieredze, kad ar Valsts policijas darba plāna projektu tiek iepazīstināti arī sociālie partneri – Latvijas nevalstiskās organizācijas. Valsts policija aicina ne tikai iepazīties ar iespējamajiem policijas plāniem, bet arī sniegt savus ierosinājumus nākamā gada prioritāšu noteikšanā.

Šodien uz tikšanos bija ieradušies pārstāvji no Latvijas drošības biznesa asociācijas, Neatkarīgās policistu arodbiedrības, Tiesībsarga biroja, Latvijas iekšlietu darbinieku arodbiedrības, Neatkarīgās policistu arodbiedrības un Latvijas vecāku apvienības “Visi”.

Nevalstisko organizāciju pārstāvji iepazinās ar 2010.gada būtiskākajiem sasniegumiem, veiksmēm un neveiksmēm, kā arī nākamā gada Valsts policijas noteiktajām darba prioritātēm.

Tikšanās laikā izskanēja vairāki būtiski priekšlikumi gan Valsts policijas darba kvalitātes uzlabošanai, gan arī iespējamās iniciatīvas likumdošanas priekšlikumiem, kā arī turpmākajai sadarbībai ar sabiedrību, gan izmantojot tiešo saikni, gan arī nevalstiskās organizācijas.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Rekšņa
Valsts policijas
Preses un sabiedrisko attiecību biroja
priekšniece
Tālr.67075088
Mob.tālr.29130397
E-pasts: ieva.reksna@vp.gov.lv