Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Apsveikums 2010. gada 3. decembris

Valsts policijas vadība sveic visus policijas darbiniekus profesionālajos svētkos!

Valsts policija 92.gadadienā saņēmusi daudz apsveikumu, tostarp arī no augstākajām valsts amatpersonām.

Lūk, daži no apsveikumu vārdiem...

Mūs svētkos sveicis valsts prezidents Valdis Zatlers: „Īpaši esmu gandarīts par darba rezultātu būtisku uzlabošanos Valsts policijā, neskatoties uz esošo smago ekonomisko situāciju. Paldies ikvienam no jums par ieguldījumu pozitīvo rezultātu sasniegšanā!”

LR Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa: „Jūs varat būt lepni ar to, ka policija ir dzimusi reizē ar Latvijas valsti. Jau 18 dienas pēc valsts nodibināšanas valdība ar saviem lēmumiem un rīkojumiem izveidoja Latvijas brīvvalsts policijas dienestu.

 Jūs esat piedzīvojuši notikumus, ar kuriem lepojamies, un caur kuriem ir vijusies spēja profesionāli pildīt savu misiju, aizsargājot gan cilvēku veselību, dzīvības, tiesības un brīvības, un īpašumus, gan sabiedrības un valsts intereses.

Novēlu jums panākumus profesionālajā izaugsmē un gandarījumu par paveikto!”

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs: „Drošības un kārtības nozīmi pilsētas dzīvē nav iespējams pārvērtēt. Tā ir un noteikti būs arī turpmāk viena no Rīgas pašvaldības prioritātēm. Tāpēc gribu pateikties par to labo sadarbību, kas gadu gaitā ir izveidojusies... Atļaujiet jums novēlēt spēku un izturību, veselību un možu garu, iedzīvotāju un viesu cieņu un uzticēšanos.”

NBS komandieris, ģenerālmajors R.Graube: „Paldies par jūsu aktivitāti un izturību, ejot cauri pārbaudījumiem un sekmīgi veicot jums uzticētos uzdevumus!”

Drošības policijas priekšnieks, ģenerālis J.Reiniks: „Pateicos jums par jūsu sniegto nozīmīgo atbalstu Drošības policijas darbībai. Policisti ikdienā saskaras ar sabiedrības daļas tumšāko pusi. Darbs policijā ir smags. Novēlu arī turpmāk lai jums pietiktu gan spēka, gan izturības.”

Valsts robežsardzes priekšnieks, ģenerālis N.Garbars: „Izsaku pateicību par mūsu iestāžu ilggadējo profesionālo sadarbību un paužu vislielāko cieņu policijas vadībai un darbiniekiem, kas apzinīgi un profesionāli veic savus dienesta pienākumus!”

Valsts ugunsdzēsības un glabāšanas dienesta priekšnieks, ģenerālis A.Pencis: „Sveicu Jūs visus profesionālajos svētkos – vēlot, lai Jūsu veiktais ārkārtīgi nozīmīgais un svarīgais darbs Jums dotu gandarījumu! Lai nepietūkst ticības domājot par nākotni, ticības saviem spēkiem! Lai Jums ikdienas rūpēs un steigā, rūpējoties par mums visiem, izdodas saglabāt sirds gaišumu un optimismu!”.