Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija meklē krāpnieku 2010. gada 2. decembris

2010.gada 2.decembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Policija meklē krāpnieku

Šā gada sākumā Valsts policijā reģistrēti vairāki gadījumi, kuros kāds vīrietis, solot darbu Nīderlandē, apkrāpis darba meklētājus. Grūtībās nonākušie darba meklētāji atsaucās uz sludinājumiem internetā par it kā esošām vakancēm Nīderlandē celtniecības jomā, taču, kad bija iemaksāta nauda par ceļa izdevumiem un bija pienācis laiks izbraukt no valsts, darba devējs vairs nebija sazvanāms. Policijas darbinieki lūdz ikvienu, kam ir kāda informācija par attēlos redzamo vīrieti, ziņot policijai.

Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki ir noskaidrojuši, ka vīrietis kopā varētu būt apkrāpis vismaz 15 cilvēkus, no katra saņemot 180 latu samaksu it kā par ceļa un divu nedēļu dzīvošanas izdevumiem. Lai darba meklētājus pārliecinātu, ka viņam var uzticēties, vīrietis bija noīrējis telpas un noalgojis arī kādu jaunu sievieti, kuras pienākums bija uzaicināt darba meklētājus uz darba intervijām un noslēgt ar viņiem līgumu. Arī biroja darbinieci iespējamais krāpnieks uzmeklēja ar interneta starpniecību, uzdodoties par kāda SIA pārstāvi.

Policijā šobrīd tiek izmeklēti šie krāpšanu gadījumi un tiek noskaidroti citi apkrāptie, kā arī vīrieša personas dati. Ja kādam ir informācija par attēlos redzamā vīrieša personas datiem vai atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruņu numuriem: 67208167, 67208238 vai 112.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
e-pasts: toms.sadovskis@riga.vp.gov.lv