Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēts sievietes aplaupītājs 2010. gada 10. augusts

 

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas (KrPN) darbinieki šā gada 9.augustā pirms pulksten 12.00 saņēma informāciju, ka Jelgavā, Māras ielā, dzīvoklī aplaupīta 1957.gadā dzimusī sieviete.

Vīrietis, kurš veicis remontdarbus cietušās personas dzīvoklī, sasējis sievietei rokas pie krēsla un ar līmlenti aizlīmējis muti, pēc kā nolaupījis rokassomiņu ar naudu, dokumentiem, starp kuriem bijusi kredītkarte, kā arī nolaupījis zeltlietas, divas ķēdītes un gredzenus.

Uzsākot operatīvās meklēšanas pasākumus, aizdomās turētā persona tika izsludināta meklēšanā un jau pēc pāris stundām robežsargi Ludzas pārvaldes Zilupes dzelzceļa robežkontroles punktā, vilcienā Rīga-Maskava, aizdomās turēto personu aizturēja. Pie aizturētā 1969.gadā dzimušā vīrieša, kurš ir iepriekš tiesāts par zādzību, izņemtas arī zagtās mantas.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta 1.daļas
„ Par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu (laupīšana), „

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā tiks noskaidrota personas noziedzīgās personas saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472