Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Bijušais tirdzniecības centra menedžeris uzdodas par pašreizējo darbinieku un izdara noziegumu 2018. gada 10. augusts

Valsts policija bija saņēmusi informāciju no kāda tirdzniecības centra, kas atrodas Salaspils iecirkņa apkalpojamā teritorijā, par mantas prettiesisku iegūšanu, izmantojot viņu uzņēmuma pavadzīmes.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka ar šo noziegumu saistīts uzņēmuma bijušais menedžeris. Izrādījās, ka pēc darba attiecību beigšanas vīrietis bija paturējis tirdzniecības centra pavadzīmes un devies uz veikaliem, ar kuriem tirdzniecības centram bijuši noslēgti līgumi, pēc precēm. Vīrietis šā gada maijā bija vairākas reizes braucis uz veikaliem, izrakstījis pavadzīmes, tādā veidā iegūstot preces un naudu. Vīrietis preces un naudu bija paturējis sev un nebija atdevis tirdzniecības centram.

Noskaidrojot aizdomās turētā atrašanās vietu, vakar, 8. augustā, Salaspils iecirkņa policisti sadarbībā ar Baložu iecirkņa policistiem vīrieti aizturēja. Aizturētais ir dzimis 1986. gadā un iepriekš nav sodīts, taču ir nonācis policijas redzeslokā.

Šobrīd policijai ir informācija par pieciem gadījumiem, kad vīrietis piesavinājies preces un naudu, taču netiek izslēgts, ka šādu gadījumu varētu būt vairāk. Tirdzniecības centram nodarītie zaudējumi ir 5000 eiro.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 179. panta pirmās daļas – par piesavināšanos. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)