Visas aktualitātes Pilnā versija

Ļaundaris Purvciemā apzog pārtikas preču piegādātāju un tiek notverts 2017. gada 8. augusts

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī jūnija sākumā tika saņemta informācija par mobilā telefona zādzību no atvērtas automašīnas. Par notikušo likumsargiem ziņoja pats cietušais, kurš nozieguma brīdī bija pildījis savus darba pienākumus, piegādājot veikalam pārtikas preces.

Uzsākot izmeklēšanu, likumsargi noskaidroja, ka mobilais telefons ir ieķīlāts lombardā. Veicot operatīvo darbu, telefons tika nekavējoties izņemts.

7. augustā Rīgas Teikas iecirkņa likumsargi aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu aizturēja 1982. gadā dzimušu vīrieti. 
Pašreizējā informācija liecina, ka telefons ticis nozagts no neaizslēgtas automašīnas brīdī, kad pārtikas piegādātājs savu transportlīdzekli bija atstājis nepieskatītu pie pārtikas veikala, kā rezultātā ļaujot garnadzim brīvi piekļūt noskatītajai mantai. 
Aizturētais vīrietis jau vairākas reizes ir nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šobrīd aizturētais atrodas izolatorā.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)