Visas aktualitātes Pilnā versija

Imantā tiek aizturēts vīrietis par smagu miesas bojājumu nodarīšanu 2016. gada 09. decembris

Valsts policija 3.decembrī saņēma ziņu no medicīnas iestādes, ka slimnīcā no Imantas mikrorajona ir nogādāts vīrietis ar divām durtām brūcēm krūškurvja rajona un durtu brūci kakla rajonā.

Medicīnisko palīdzību izsauca liecinieki, kas dzirdēja konfliktu starp diviem vīriešiem un pēc tam atrada sadurto vīrieti daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā. Saistībā ar notikušo policija uzsāka kriminālprocesu.

Valsts policijas Rīgas reģiona Kurzemes iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Rīgas reģiona Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem, veicot operatīvās darbības, noskaidroja iespējamā vainīgā atrašanās vietu.

4.decembrī likumsargi atrada un aizturēja 1962.gadā dzimušo vīrieti, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem gadījumiem. Aizturētais savu vainu kategoriski noliedz.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz septiņiem gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Cietušais vīrietis joprojām atrodas slimnīcā un viņa veselības stāvoklis ir smags.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme)