Visas aktualitātes Pilnā versija

HS Rīga 2005 un Valsts policijas draudzības spēle hokejā 2015. gada 26. februāris

Valsts policijas hokeja komanda saņēma hokeja skolas "Rīga" jauniešu komandas HS Rīga 2005 izaicinājumu ledus laukumā, lai mērotos spēkiem, izveicību un ātrumu.

Lai spēle būtu līdzvērtīga, komandas samainījās ar vārtsargiem, VP vārtsargs devās sargāt jauniešu vārtus un HS Rīga 2005 vārtsargi sargāja VP vārtus, taču spēles gaitu laukumā uzraudzīja Bebrs Bruno un Runcis Rūdis. Jaunie hokejisti uzsāka spēli aktīvi un droši, neņemot vērā auguma izmēru atšķirības un spēka samērus. Spēlē notikumi risinājās ātri un VP komandai nācās pielikt pūliņus, lai apturētu HS Rīga 2005 uzbrukumus saviem vārtiem.

Spēle pamatlaikā beidzās ar rezultātu 8 pret 7 VP komandas labā, bet spēles laukuma uzraugi – Bruno un Rūdis nolēma, ka jaunie hokejisti par savu izrādīto drosmi un veiklību ir pelnījuši iespēju spēles rezultātu izšķirt "bullīšos". Izspēlējot "bullīšus" jaunieši uzvarēja ar rezultātu 10 pret 4 HS Rīga 2005 labā!

Savukārt pēc spēles jaunajiem hokejistiem Rīgas reģiona Brasas iecirkņa nepilngadīgo lietu inspektori sniedza aizraujošas lekcijas par nepilngadīgo tiesībām, pienākumiem, kā arī atbildību.