Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Par aktivitātēm „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs” Jēkabpilī 2014. gada 5. jūnijs

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka šī gada 1.jūnijā Starptautiskā bērnu aizsardzības dienā Jēkabpils pašvaldības Kultūras pārvalde rīkoja Bērnu svētkus, kas noritēja Vecpilsētas laukumā.

Svētku norisē piedalījās arī Jēkabpils iecirkņa policisti. Viena no Valsts policijas un VP Zemgales reģiona pārvaldes prioritātēm ir uz sabiedrību vērsts policijas darbs. Arī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis aktīvi iesaistītās projektā „Uz sabiedrību vērsts policijas darbs” un virknē akciju kas vērstas uz bērnu, jauniešu izglītošanu: ‘’Droša vasara – Tava vasara’’.

Bērnu svētku laikā tika izvietota policijas informatīvā telts, kur policijas darbinieki veica iedzīvotāju aptauju, izdalīja informatīvos materiālus un atstarotājus. Bērni tika iesaistīti dažādās spēles, kas veicina izpratni par drošību un kārtību.

Prezentācijas programmās tika iekļautas tādas tēmas, kā  par ceļu satiksmi, par atkarību izraisošām vielām, par personu drošību, kā arī par atbildību. Iedzīvotājiem bija iespēja aplūkot policijas dienesta transportu – ceļu policijas automašīnu, iecirkņu inspektoru automašīnu, kinologa transporta līdzekli, policijas laivu un policijas motociklus. Ar pasākuma dalībniekiem aktīvi strādāja policijas tēli maskās - Runcis Rūdis un Bebrs Bruno. Arī šī gada 21.junijā „Motoru svētku 2014” ietvaros policija policija turpinās līdzīgas aktivitātes.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

priekšnieka palīdze

Tālr.63004302,20293472