Visas aktualitātes Pilnā versija

Siguldā noslēdzies projekts “Roku rokā” 2014. gada 8. maijs

Laika posmā no 2014.gada 28.janvāra līdz 2014.gada 23.aprīlim Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā norisinājās projekts „Roku rokā”, kurā piedalījās bērni no 6 skolām – Siguldas 1.pamatskolas, Vangažu vidusskolas, Mālpils vidusskolas (Sidgundas filiāles), Sējas pamatskolas (Pabažu filiāles), Inčukalna pamatskolas un Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas. Projekta mērķis bija iesaistīt jauniešus vecumā no 11 līdz 13 gadiem sporta aktivitātēs, veicināt jauniešiem veselīgu dzīvesveidu, kā arī iepazīstināt jauniešus ar policijas darba specifiku, un veicinātu viņu interesi par policiju.

Laika periodā no 28.janvāra līdz 23.aprīlim vienu reizi mēnesī, t.i. 2014.gada 28.janvārī Inčukalna sporta kompleksā, 26.februārī Sējas novada sporta kompleksā, 26.martā Siguldas 1.pamatskolas sporta zālē un 23.aprīlī Lēdurgas sporta kompleksā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa darbinieki kopā ar jauniešiem iesaistījās sporta aktivitātēs un guva zināšanas par veselīgu dzīvesveidu.

2014.gada 23.aprīlī tika noskaidroti sacensību uzvarētāji: 1.vietu ieguva – Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskola, 2.vietu – Vangažu vidusskola, 3.vietu - Siguldas 1.pamatskola, 4. vietu - Mālpils vidusskola (Sidgundas filiāle), 5. vietu – Inčukalna pamatskola, 6.vietu – Sējas pamatskola (Pabažu filiāle). Pateicoties atbalstītājiem, 1., 2. un 3. vietas ieguvēji saņēma kausus un medaļas, savukārt 4.,5. un 6.vietas ieguvēji saņēma pateicības par piedalīšanos, turklāt 1.vietas ieguvējiem būs iespēja doties uz Liepāju un apmeklēt Karostas cietumu, 2. un 3. vietas ieguvējiem būs iespēja apmeklēt atpūtas parku „Rāmkalni”, 4., 5. un 6.vietas ieguvējiem dosies uz „Elvi” boulingu.

Vienlaicīgi, 2014.gada 23.aprīlī Krimuldas novadā, Lēdurgas pagastā noslēguma ceremonijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona, Kinologu nodaļas, Hipologu nodaļas un Speciālo uzdevuma bataljona darbinieki iepazīstināja bērnus ar sava darba specifiku, rādīja interesantus paraugdemonstrējumus, kā arī deva iespēju apskatīt policijas transportu un speclīdzekļus, savukārt Valsts policijas koledžas pārstāvji iepazīstināja jauniešus ar šaušanas stendu SCAT.