Visas aktualitātes Pilnā versija

Aizvadīts pirmais Valsts policijas 95. gadadienai veltītais ieskaņas pasākums Latvijas Kara muzejā 2013. gada 3. maijs

Šodien Latvijas Kara muzejs bija atvērts ikvienam interesentam un ļāva ieskatīties Valsts policijas darba ikdienā, izmēģināt savu veiklību, šaujot ar elektronisko ieroci, parādīt attapību un zināšanas spēlējot drošības spēli, kā arī piedaloties radošajās darbnīcās.

Šis gads Valsts policijai ir īpašs, jo decembrī tā svinēs savu 95.gadadienu, tādēļ Valsts policija kopā ar sadarbības partneriem no maija mēneša aizsāk rīkot dažādus gadadienai veltītus pasākumus. Šodien Latvijas Kara muzejā notika pirmais Valsts policijas 95. gadadienas ieskaņas pasākums. Valsts policijas priekšnieks I. Ķuzis atzina: „Prieks, ka ieskaņas pasākums notika muzejā, kur vēsture satiekas ar mūsdienām. Tā bija lieliska iespēja aplūkot Valsts policiju ne tikai vēsturiskajā skatījumā, bet iepazīties ar policijas darbu mūsdienās.” I. Ķuzis visus aicināja piedalīties arī nākamajā jubilejas pasākumā - drošības festivālā “PIEDZĪVOJUMU VASARA 2013”, kas norisināsies jau 25. maijā Rīgā, Kronvalda parkā. Festivālā bērni, jaunieši un viņu vecāki varēs vērot svētku parādes braucienu pilsētas ielās, iegūt informāciju par drošas vasaras pamatnoteikumiem, kā arī apskatīt drošības dienestu operatīvo transportu un specaprīkojumu.

Valsts policija un Latvijas Kara muzejs šodien, 3. maijā, aicināja ikvienu interesentu, jo īpaši skolēnus, piedalīties aizraujošā pasākumā - „Valsts policijai - 95”. Muzeja trīs stāvi tika atvēlēti dažādām spēlēm, radošajām darbnīcām, informatīviem stendiem, paraugdemonstrējumiem un citām aktivitātēm. Tajā varēja iepazīties ar policijas darbu nozieguma vietas apskatē un vērot dažādus paraugdemonstrējumus. Tāpat ikviens varēja nofotografēties ar mūsdienu policistiem vēsturiskajos formas tērpos.

Informāciju sagatavoja:
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste
Una Rūtere
T.67829478; 28603779
e-pasts: una.rutere@vp.gov.lv
www.vp.gov.lv