Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Carnikavā aizturēts jaunietis par aptuveni 20 velosipēdu zādzībām 2012. gada 2. augusts

Pēdējā mēneša laikā Saulkrastu iecirkņa darbinieki konstatēja vairākas velosipēdu zādzības Ādažos un Carnikavā pie vietējiem lielveikaliem. Salīdzinot šos gadījumus, izmeklētāji noskaidroja, ka visas zādzības varētu būt veicis viens jaunietis un palūdza veikalu apsardzes darbiniekus, lai pievērš pastiprinātu uzmanību.

Izmeklēšanas gaitā likuma sargi bija noskaidrojuši zagļa iespējamo izskatu un vakar Carnikavā lielveikala apsardzes darbinieki pamanīja jaunieti, kurš snakstījās gar veikalu un atbilda noskaidrotā zagļa pazīmēm. Apsargi par aizdomīgo jaunieti informēja Carnikavas novada pašvaldības policiju, kura nekavējoties reaģēja - minēto personu aizturēja un nodeva VP RRP Saulkrastu iecirkņa darbiniekiem.

Šobrīd ir noskaidrots, jaunietis varētu būt zadzis visa jūlija garumā Ādažos un Carnikavā. Aizturētais atzina, ka pārsvarā izvēlējies divus laikus zādzību veikšanai – pusdienlaiku un darba dienas beigas, kad lielveikalos ir lielāks cilvēku pieplūdums. Lielākoties jaunietis izvēlējās jaunus velosipēdus, kuri vai nu nebija pieslēgti vai bija pieslēgti ar nekvalitatīviem veloslēgiem. Pēc zādzībām jaunietis velosipēdus realizēja Rīgā.

Pašlaik 18 gadus vecais jaunietis ir atzinies jau aptuveni 20 zādzībās, taču policijā ar iesniegumu vērsusies ir tikai ceturtā daļa no cietušajiem, kā arī šodien seši cilvēki ir informējuši policiju pa telefonu. Tādēļ Saulkrastu iecirkņa darbinieki lūdz pārējos cietušos vērsties policijā ar iesniegumu vai zvanīt Saulkrastu iecirknim uz tālruņu numuriem: 67950350, 67950351 vai 29153429.

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP  
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: