Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Noslēdzies atstarotāju reklāmas bērnu konkurss 2012. gada 28. maijs

Šā 2012.gada februārī žurnāls „Privetik!” izsludināja atstarotāju reklāmas konkursu „Atstarotājs kā neaizvietojams drošības atribūts diennakts tumšajā laikā”. Skolnieki no dažādām Latvijas pilsētām aktīvi piedalījās konkursā un sūtīja redakcijai zīmējumus, dzejoļus, lozungus. Labākos darbus publicēja katrā žurnāla numurā, bet mācību gada beigās tika apkopoti bērnu radošā konkursa rezultāti.

Labāko darbu autoriem pasniegtas mugursomas un sporta somas ar atstarotājiem un policijas simboliku. Apbalvoti vairāki uzvarētāji no Rīgas, Rēzeknes, Krāslavas un Daugavpils.

Pēc atstarotāju konkursa noslēguma plānots izveidot pārvietojamo bērnu zīmējumu izstādi, jo visi darbi savā ziņā ir ļoti oriģināli un interesanti.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes un bērnu žurnāla „Privetik!” sadarbība notiks arī turpmāk, lai pievērst lielāku uzmanību bērnu vispārējai izglītošanai par drošību ceļu satiksmes jomā. Iepriekš žurnālā jau izskatītas ar drošību saistītas tēmas: atstarotāju lietošana, vizināšanās no kalna ziemā, braukšanas ar velosipēdu, bet nākamais konkurss būs veltīts drošai braukšanai ar skrituļslidām.

 

Informāciju sagatavoja:
LRP KPB
Prevencijas nodaļas
inspektore A.Laizāne
T. 65428000