Visas aktualitātes Pilnā versija

Policija un Rīgas Dinamo rīko sacensības bērniem 2012. gada 27. aprīlis

Svinīgā atklāšanā Rīgas Jāņa Poruka vidusskolas sporta zālē policijas, hokeja kluba „Rīgas Dinamo” un Rīgas sociālā dienesta pārstāvji vēlēja bērniem veiksmi un izturību. Sacīkstēs piedalījās sešas komandas, katrā desmit dalībnieki, piecas komandas no pieciem Rīgas Dienas centriem un viena komanda no Jāņa Poruka vidusskolas. Mācību iestādes sporta skolotājs deva komandas dalībniekiem un rūpējās par to, lai sacensības noritētu godīgi. Taču policijas talismani runcis Rūdis un bebrs Bruno juta līdzi un atbalstīja bērnus.

Komandu dalībnieki sacentās dažādās ātruma un veiklības stafetēs, parādīja izveicību, vadot hokeja ripu starp šķēršļiem, meta bumbiņas mērķos, atminēja dažādus āķīgus jautājumus par hokeja tiesneša žestiem, kā arī pievarēja citas jautras aktivitātes. Bērnu sejās bija manāms prieks un sacensību gars. Pēc pārbaudījumiem katrs dalībnieks saņēma dāvanas no „Rīgas Dinamo” un Valsts policijas.

Pasākums norisinājās projekta ietvaros, ko rīko Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde sadarbībā ar hokeja klubu „Rīgas Dinamo.” Tā mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu aktīvu dzīvesveidu – pievērsties sporta aktivitātēm un lietderīgai brīvā laika pavadīšanai bez atkarībām.

Šis bija tikai pirmais posms sacensībām, nākamais pārbaudījums paredzēts 10.maijā Jāņa Poruka vidusskolas pagalmā, taču uzvarētāji tiks noskaidroti un sacensību noslēguma trešais posms norisināsies 24.maijā Mežakaķa trasē.


 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 

DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp  
e-pasts: daiga.kondrate@riga.vp.gov.lv