Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Viesojāmies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā 2012. gada 24. aprīlis

Pirmdienas pēcpusdienā mūsu darbinieki no Nepilngadīgo prevencijas nodaļas kopā ar bebru Bruno apciemoja bērnus, kas veseļojas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Bērnu pulciņam stāstījām par to, kas ir policisti, kādi viņi ir un ar ko nodarbojas ikdienā. Bērni uzzināja arī par drošību, kas jāievēro dažādās situācijās un kā paši sevi pasargāt.

Ar bērnu slimnīcas pacientiem spēlējām dažādas atjautības spēles, aplīmējām spēļu automašīnas ar atstarotājiem un bērni atbildēja uz āķīgiem jautājumiem saistībā ar policijas darbu. Atvadoties bebrs Bruno dāvināja atstarotājus un konfektes slimnīcas bērniem.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Madara Blumberga pastāstīja, ka šāda sadarbība ar Rīgas reģiona policiju paredzēta ilglaicīgi un vismaz vienu reizi mēnesī bērniem stāstīt par policistiem un drošību. M.Blumberga pastāstīja, ka bērni nereti slimnīcā pavada vairākus mēnešus, pat pusgadu un viņiem ir nepieciešamas dažādas aktivitātes. Slimnīcas pacienti atradinās no skolas vides, taču iemācās patstāvību un pieredzi dzīvei.

Apciemotie pacienti bija zinoši un aktīvi piedalījās visos mūsu uzdotajos pārbaudījumos. Vairāki bērni atzina, ka vislabāk paticis bebrs Bruno un uzdevumi saistībā ar ceļu satiksmes noteikumiem. Arī sastaptie vecāki atzinīgi novērtēja mūsu viesošanos un sacīja, ka, sastopoties ar policistiem, bērni atceras daudz vairāk lietas nekā, ja to stāsta vecāki mājās vai skolotāji skolā.

Šāda veida aktivitātes paredzētas arī turpmāk, lai veicinātu bērnu sapratni par policistu darbu, atbildību pret līdzcilvēkiem, likumpārkāpumu sekām un drošību.

 

Sagatavoja:
Daiga Kondrāte
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākā speciāliste
Tālrunis: 67219758, mob: 26653633
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP 
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP 
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp 
e-pasts: