Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Jelgavā noskaidrota aizdomās turētā persona, kura telefoniski paziņojusi par spridzekļa ievietošanu privātmājā 2012. gada 12. aprīlis

Izbraucot uz notikuma vietu operatīvajiem dienestiem, informācija neapstiprinājās.VP ZRP Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas neilgi pēc notikušā jau noskaidroja aizdomās turēto personu – 1996.gadā dzimušo meiteni. Policija atgādina, ka ar tādām lietām nedrīks jokot. Tagad pret personu ir uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 231.1.p.”Par apzināti nepatiesu paziņojumu par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu iestādē, uzņēmumā vai citā objektā vai novietošanu iestādes, uzņēmuma vai cita objekta ārpusē”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām.

VP ZRP Jelgavas iecirkņa policijas darbinieki izmeklēšanas laikā noskaidros arī motīvu, kas pamudināja uz šādu rīcību, kā arī vai šajā noziedzīgā nodarījumā nav iesaistītas arī citas nepilngadīgas personas. Policija izmeklēšanā noskaidrots arī kaitējuma apmēru, kādu ar savu rīcību nodarīja aizdomās turētā persona.

 

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472