Visas aktualitātes Pilnā versija

Valmieras iecirkņa teritorijā tika organizēta plaša profilakse 2012. gada 23. marts

Profilakses laikā veikta ceļu satiksmes noteikumu ievērošanas kontrole, pastiprināta transportlīdzekļu, kravu, kā arī vadītāju kontrole un akcizēto preču glabāšanas un pārvadāšanas noteikumu ievērošanas kontrole. Kā informē Valmieras iecirkņa priekšnieks Andris Šteimaks, reida laikā par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 39 administratīvo pārkāpumu protokoli.

16:25 Kocēnu novadā autoceļa Valmiera- Zilaiskalns 1.kilometrā apturēta automašīna RENAULT TRAFIC. Automašīnas apskates laikā konstatēts, ka tajā tiek nelikumīgi pārvadāta 1000 litru tulpuma muca, kas pildīta ar šķidrumu, kam ir izteikta, alkoholam raksturīga smaka un 120 0,7l tilpuma pudeles RUSSIAN GRAIN VODKA, kas nav marķētas ar Latvijas Republikas akcīzes nodokļu markām. Par notikušo uzsākts kriminālprocess. Pārbaudāmā persona- 1963. gadā dzimis Valkas iedzīvotājs.

Astoņos no rīta Valmieras pagastā a/c Inčukalns- Valmiera- Igaunijas robeža 73.km apturēta a/m AUDI 80. Automašīnas salonā atrastas un izņemtas 10 paciņas cigarešu, kas nav marķētas ar Latvijas Republikas akcīzes nodokļu markām. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Reidi turpināsies.

 

Informāciju sagatavoja:
Dace Jukāma
Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore
Tālr. 64201326; 28653999 
e-pasts: