Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pārdodot 1,5kg zelta, izkrāpj 30 tūkstošus latu 2012. gada 14. februāris

Pagājušā gada beigās Rīgas centrā divi vīrieši, piedāvājot nopirkt divas masīvas zelta ķēdes, apkrāpa kādu vīrieti par aptuveni 30 tūkstošiem latu. Policija lūdz iedzīvotājus atpazīt iespējamos krāpniekus. 

Pagājušā gada decembrī policijā vērsās kāds vīrietis, kurš pastāstīja, ka ir apkrāpts. Par notikušo Valsts policijas Rīgas reģiona kriminālpolicijas darbinieki sāka kriminālprocesu. 

Izmeklētāji noskaidroja, ka pie cietušā vērsās divi vīrieši, piedāvājot nopirkt divas zelta ķēdes, kuru kopējais svars bija aptuveni 1,5 kilogrami. Vīrieti piedāvājums ieinteresēja, tādēļ viņš pieaicināja sev pazīstamu juvelieri, kurš pārbaudīja dārgmetāla kvalitāti un atzina, ka tā vērtība varētu būt vairāk nekā 30 tūkstoši latu. 

Pārliecinoties par zelta kvalitāti un saprotot, ka ir iespēja labi nopelnīt, viņš piekrita darījumam un samaksāja vīriešiem prasīto summu – aptuveni 30 tūkstošus latu - un pretī saņēma abas ķēdes. Vēlāk, kad zelta pārdevēji jau bija aizgājuši, pircējs atklāja, ka ķēdes tomēr ir viltotas. 

Aizdomās par šīs krāpšanas paveikšanu, Valsts policija meklē attēlos redzamos vīriešus un aicina ikvienu, kas atpazīst kādu no viņiem nekavējoties ziņot, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086743 vai 110. 

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: