Visas aktualitātes Pilnā versija

Veikalā atrod, iespējams, narkotikas un zagtas mantas 2012. gada 10. februāris

Vakar Rīgas policisti, veicot profilaktisku pārbaudi kādā Merķeļa ielas veikaliņā, atrada tur iespējamas narkotikas un vairākas, iespējams, zagtas mantas. Policija lūdz atsaukties mantu īpašniekus. 

Vakar Rīgas Centra iecirkņa darbinieki pārbaudīja kādu veikaliņu Merķeļa ielā. Pārbaudes laikā likuma sargi konstatēja, ka veikaliņā pēc pirkuma netiek izsniegts čeks par pirkumu. Turpinot pārbaudi, policisti veikalā atrada 102 polietilēna iepakojumus ar zaļganas krāsas aizdomīgu vielu, kas varētu būt narkotikas. Vielu policisti nodeva ekspertiem. 

Pārbaudes laikā policisti atrada arī ievērojamu, iespējams, zagtu mantu krājumu – 15 mobilos tālruņus, fotoaparātu, vairākus naudas maku un citas mantas. Likuma sargiem ir aizdomas, ka minētās mantas varētu būt zagtas, tādēļ policija aicina atsaukties to īpašniekus, vēršoties Rīgas Centra iecirknī, Matīsa ielā. 

Pēc pārbaudes Centra iecirkņa darbinieki sastādījuši vienu administratīvā pārkāpuma protokolu un sākuši divus kriminālprocesus – par narkotisko vielu realizāciju un iespējamo zagto preču uzpirkšanu.

             

Sagatavoja:
Toms Sadovskis
VP Rīgas reģiona pārvaldes
Preses un sabiedrisko attiecību sektora
Vecākais speciālists
tālrunis: +371 67219872 mob. +371 27878155
FACEBOOK lapa: http://www.facebook.com/VPRRP
TWITTER: http://twitter.com/VPRRP
DRAUGIEM lapa http://www.draugiem.lv/vprrp
e-pasts: