Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Preses konference par marķēšanas uzlīmes konkursa rezultātiem, policijas aktivitātēm cīņā pret auto detaļu zādzībām un preventīvajiem drošības pasākumiem auto īpašniekiem! 2010. gada 30. novembris

2010.gada 30.novembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

                        Preses konference par marķēšanas uzlīmes konkursa rezultātiem, policijas aktivitātēm cīņā pret auto detaļu zādzībām un preventīvajiem drošības pasākumiem auto īpašniekiem!

30. novembrī, pulksten 13.00, SIA Autonams Auto aizsardzības centrā, Skanstes ielā 9a (blakus Arēnai Rīga), Rīgā, notiks preses konference, kurā Autonams kopā ar sadarbības partneriem: Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldi, Latvijas Apdrošinātāju asociāciju (LAA) un nozares pārstāvjiem iepazīstinās žurnālistus ar rezultātiem cīņā pret automašīnu detaļu, tai skaitā – sānskatu spogulīšu, zādzību mazināšanu.

Preses konferencē plašsaziņas līdzekļu pārstāvji tiks iepazīstināti ar Valsts Policijas, Autonama, LAA un AutoInfo organizētās marķēšanas uzlīmes konkursa rezultātiem, tiks apbalvots uzvarētājs un prezentēta turpmākā rīcība cīņā pret auto detaļu un citu priekšmetu zādzībām. Būs arī kāda īpaša balva jaunākajam konkursa dalībniekam!

Tāpat arī plašsaziņas līdzekļi tiks iepazīstināti ar policijas veiktajām aktivitātēm un to rezultātiem cīņā pret auto detaļu un priekšmetu zādzībām. Žurnālisti tiks iepazīstināti ar policijas darba neredzamo pusi un tiks demonstrēts kāds interesants video!

Tiks demonstrēts, kā un cik ātri iespējams nozagt auto sānskatu spoguļus un demonstrēti risinājumi, kā mazināt šī nozieguma veida būtiskāko veicinātāju – neidentificējamu spogulīšu vai citu detaļu, otrreizēju nonākšanu tirgū.

Kontaktinformācija:
Georgs Rubenis
Mārketinga daļas vadītājs
Tālr. 29221006

www.autonams.lv
Autonams  blogs