Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturēta organizēta noziedzīga grupa par narkotisko vielu saturošu augu audzēšanu un realizēšanu 2010. gada 16. novembris

2010.gada 16.novembrī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Aizturēta organizēta noziedzīga grupa par narkotisko vielu saturošu augu audzēšanu un realizēšanu

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja (KrPB) darbinieki, sadarbībā ar pretterorisma vienību “Omega” un VP ZRP Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas KrPN  darbiniekiem, Jēkabpils novadā, Viesītes novadā, aizturēja  organizētu noziedzīgu grupu, kura nodarbojās ar narkotisko  vielu saturošu augu audzēšanu lielās platībās.

            Veicot sankcionētu kratīšanu vienā no privātmājām, speciāli ierīkotā telpā tika konstatēta marihuānas audzētava, tika izņemti 50 kaņepju augi un iekārtas, kas bija paredzētas to audzēšanai.

            Par noziedzīgo nodarījumu aizturētie 1957., 1978.un 1978.gadā dzimušie vīrieši ir agrāk tiesāti.

            Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253.1 panta 3.daļas “Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

            Izmeklešanas laikā tiks pārbaudīta noziedzīgo personu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
Tālr.63004302,20293472