Visas aktualitātes Pilnā versija

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti piedalīties kampaņas “Izguli reibumu” ietvaros rīkotajā policijas reidā 2010. gada 18. jūnijs

2010.gada 18.jūnijā

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

 

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti piedalīties  kampaņas “Izguli reibumu” ietvaros rīkotajā  policijas reidā

Pirmdien, 21. jūnijā, kampaņas ”Izguli reibumu” ietvaros Valsts policijas Satiksmes uzraudzības birojs organizē reidu, kura laikā policijas darbinieki pārbaudīs, vai autovadītāji no rīta nav sēdušies pie stūres alkohola reibumā.

Plašsaziņas līdzekļu  pārstāvjiem būs iespēja intervēt  arī Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas pārvaldes priekšnieku  Edmundu Zivtiņu.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kuri  vēlas piedalīties reidā, aicināti pulcēties Pirmdien , 21. jūnijā  pulksten 11:00  Dreiliņos pie Rīgas pilsētas robežas, piesakot savu dalību  pa tālruņiem 67075014 vai 29374566  

Jau ziņots, ka 11.jūnijā, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar Satiksmes ministriju, Iekšlietu ministriju un Valsts policiju uzsāka ceļu satiksmes drošības kampaņu „Izguli reibumu!”, kuras mērķis ir samazināt iereibušu šoferu atrašanos pie stūres, kā arī šādos negadījumos ievainoto un bojāgājušo skaitu.

Ar sociāli izglītojošo kampaņu „Izguli reibumu!” sabiedrība tiks atkārtoti aicināta atbildīgi attiekties pret transportlīdzekļa vadīšanu un nesēsties pie stūres reibumā, novērtējot savas vai apkārtējo rīcības iespējamās sekas. Šogad īpašs uzsvars tiek veltīts nākamajam rītam pēc svinēšanas, jo autovadītāji mēdz savu veselības stāvokli novērtēt pārlieku optimistiski, uzskatot, ka ir spējīgi pilnvērtīgi vadīt transportlīdzekli. 

Plašāku informāciju par kampaņu  atrodama Ceļu satiksmes drošības direkcijas mājas lapā www.csdd.lv

Tālr.67075014

Mob.tālr.29374566