Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Labdarības kampaņa “Vairo prieku!” par padarīto aizvadītajā gadā pateicas arī Valsts policijai 2010. gada 1. februāris

 

2010.gada 1.februārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Labdarības kampaņa “Vairo prieku!” par padarīto aizvadītajā gadā pateicas arī Valsts policijai


Biedrības Radošā apvienība jauniešiem TREPES vadītāja Ramona Liepiņa savā vēstulē norāda: “Ir liels prieks, ka man ir iespēja Jaunā gada pirmajās dienās Jūs uzrunāt ar vārdiem – mūsu kopēji veiktās aktivitātes labdarības projekta īstenošanā ir izdevušās! Tas, galvenokārt, pateicoties mūsu biedrības jauniešu ticībai saviem spēkiem ideju realizēšanā un mūsu sadarbības partneriem, kuri nežēloja savu laiku, atbalstu, līdzekļus, lai paralēli savam tiešajam darbam iesaistītos labdarībā.

2009. gadā beidzot uzdrošinājāmies lūgt atbalstu mūsu iecerēm jau plašākā sabiedrības lokā, ko līdz šim bijām darījuši pamatā tikai ar saviem spēkiem. Uzrunājām AB.LV. Sabiedriskā labuma fondu grantu programmā „Atbalsts NVO ziedojumu piesaistes projektiem”, gūstot atbalstu akcijas rīkošanai. Lai arī mūsu biedrība darbojas jau desmito gadu, vēl arvien pats grūtākais ir kādu ideju uzsākt realizēt, ja trūkst resursu sakariem, transportam, reklāmas izdevumiem. AB.LV.Sabiedriskā labuma fonda realizētā grantu programma ir palīdzība aizsākumam, mudinājums turpinājumam un motivācija tālākiem plāniem. Labdarības kampaņas ietvaros uzrunājām 312 uzņēmumus, lai piesaistītu draugus apciemojumiem pie 22. mērķa grupām, kā arī uzrunājām sabiedrību ar labdarības koncertu tirdzniecības parkā „Alfa”, lai aicinātu ziedot trūcīgajām ģimenēm, zvanot uz labdarības tālruni. Milzīgu atsaucību guvām no skolām, bērniem un viņu vecākiem. Ar sirsnību saiņotas dāvaniņas, grāmatiņas un rotaļlietas, mazlietots apģērbs nonāca pie citiem bērniem, jauniešiem, ģimenēm un vecīšiem.

Labdarība nav uzspiesta, tāpēc arī nav izmērāma. Visus, ko uzrunājām, aicinājām iepriecināt un padalīties ar to, kas šobrīd mums ir vairāk kā citiem! Paldies un lai mums visiem izdodas vairot prieku!"

Kopsavilkums: Kampaņā sadarbojāmies ar 28 uzņēmumiem, 29. radošajām personībām, 20 mērķa grupām, 15 skolām. Aicinājums “Vairo prieku!” sabiedrībai mēdijos minēts vismaz 70 reizes. Kampaņas rīkošanai mūs atbalstīja un motivēja AB.LV.Sabiedriskā labuma fonds ar grantu Ls.1250. Kampaņā piesaistījām finanšu līdzekļus Ls.1425(Ls.48 paliek 2010.gada pārskatā), mantiskos un pakalpojuma ziedojumus kopsummā Ls.8173,83(Ls.188.76 paliek 2010.gada pārskatā)

Apciemojām, apdāvinājām un iepriecinājām 20 mērķa grupas, kopā vidēji 1896 cilvēkus

Fotogaleriju, kampaņas aktualitātes un ziedotāju kontaktus/logo apskatiet www.vairoprieku.lv