Visas aktualitātes Pilnā versija

Par zādzībām Bauskas novadā aizturētas divas personas 2010. gada 5. janvāris

 

2010.gada 4.janvārī

Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību

birojs informē

Par zādzībām Bauskas novadā aizturētas divas personas  

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Bauskas iecirkņa operatīvās grupas darbinieki, aizdomās par zādzībām šā gada janvāra sākumā aizturējuši divus vīriešus.  

Viens no vīriešiem – 1974.gadā dzimušais tika aizturēts, aizdomās par iekļūšanu un zādzības izdarīšanu no saimniecības ēkas Bauskas novadā, Codes pagastā šā gada 2.janvārī pēc pulksten 3.00. No saimniecības ēkas tika nozagts elektriskais ripzāģis, urbjmašīna, slīpmašīna.

Vīrietis tiek turēts aizdomās arī par zādzību no privātmājas Bauskas novadā, Codes pagastā tajā pašā dienā ap pulksten 19.10, kad iekļūstot privātmājā uzlaužot durvis, nozagta cigaretes un citas mantas.

Savukārt otrs vīrietis – 1976.gadā dzimušais tika aizturēts par privātmājas apzagšanu Bauskas novadā, Vecsaules pagastā. Privātmājā iekļuva izsitot stiklu, pēc kā tika nozagti divi televizori.

Viens no aizturētajiem ir vairākas reizes tiesāts.

VP ZRP Bauskas iecirknis izsaka pateicību arī vienam no privātmājas īpašniekiem, kas palīdzēja atklāt noziedzīgo nodarījumu.

Par noziedzīgiem nodarījumiem uzsākti kriminālprocesi pēc krimināllikuma 175.panta 3.daļas „Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa”, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta abu vīriešu saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā. 

Sagatavoja:
Ieva Sietniece
Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
priekšnieka palīdze
63004302,
20293472
ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv