Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgas Centra iecirkņa policisti Ziemassvētku laikā apciemo vientuļos sirmgalvjus ❄️ 2018. gada 21. decembris

Šogad Valsts policijas Rīgas Centra iecirkņa policisti īstenoja jau par tradīciju kļuvušo Ziemassvētku labdarības akciju. Nedēļā pirms Ziemassvētkiem mūsu kolēģi apciemoja vairākus vientuļos sirmgalvjus, kuriem šajā gaišajā un mīļajā Ziemassvētku laikā nav neviena, kas viņus apciemotu.

Centra iecirkņa darbinieki kopīgi savāca naudiņu, lai iegādātos dāvaniņas un gardumus svētku galdam, iecirkņa teritorijā esošajiem sirmgalvjiem, kuri uz svētkiem ir palikuši vieni.

Pie sirmgalvjiem uz mājām devās Centra iecirkņa priekšnieks Mārcis Mežavilks, Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Naldis Zālītis un vecākais iecirkņa inspektors Ingus Tiļļa.

“Ierodoties ciemos pie senioriem, viņi bija patīkami pārsteigti par policijas rīcību. Viena kundze pat atzina, ka kaimiņi un paziņas bija apgalvojuši, ka policija Latvijā tā nerīkojas. Man patiess prieks, ka varam pierādīt pretējo un iepriecināt šajā tik skaistajā laikā cilvēkus, kuri palikuši vieni. Cilvēku priecīgās sejas un jaukie vārdi sniedz patiesu gandarījumu par paveikto. Tas liek saprast, ka tavs darbs un šādas labdarības akcijas nav veltīgas, ja vien vari padarīt ikdienu un Ziemassvētkus kādam kaut nedaudz gaišākus un mīļākus,” secina Centra iecirkņa priekšnieks Mārcis Mežavilks.

Šis ir jau trešais gads, kad Valsts policijas Centra iecirknis rīko labdarības akciju, kuras mērķis ir iepriecināt Ziemassvētkos cilvēkus.

Pērn Centra iecirkņa darbinieki iepriecināja bērnus no maznodrošinātām ģimenēm, dāvinot viņiem dažādas dāvaniņas.