Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policisti "pa karstām pēdām” aiztur dzīvokļa apzadzēju 2018. gada 25. oktobris

Pirmdien, 23. oktobrī, Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa policijas darbinieki ap pulksten divpadsmitiem dienā uz ielas pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, no kuriem viens rokās nesa televizoru un somas.

Policisti atpazina abas personas, kuras jau iepriekš bija nonākušas policijas redzeslokā par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti un mantiskiem noziegumiem.

Tā kā personas atradās acīmredzamā narkotisko vielu reibumā, tās tika aizturētas un nogādātas Rīgas Zemgales iecirknī un tika uzsākta lietvedība par atrašanos narkotisko vielu reibumā.

Policistiem radās aizdomas, ka mantas, ko nesa 1974. gadā dzimušais vīrietis, varētu būt zagtas.

Aptuveni pēc vienas stundas Rīgas Zemgales iecirknī tika saņemts iesniegums, par to ka Āgenskalnā ir apzagts dzīvoklis. Likumsargi, salīdzinot nozagto mantu sarakstu ar tām, kuras tika atsavinātas no 1974. gadā dzimušā vīrieša, konstatēja, ka mantas sakrīt.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Ņemot vērā, ka aizturētais 1974. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem nodarījumiem, viņam tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Otrs vīrietis pēc administratīvās lietas uzsākšanas tika atbrīvots.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)