Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Rīgā trokšņojošs īrētājs draud dzīvokļa īpašniecei; vaininieks nekavējoties tiek aizturēts 2018. gada 2. maijs

Vakar, 1. maijā, ap pulksten 16.20 Valsts policijas Rīgas Latgales iecirknī tika saņemts izsaukums uz kādu daudzdzīvokļu namu Maskavas priekšpilsētā, kur vīrietis izteicis draudus nama īpašniecei, izmantojot šaujamierocim līdzīgu priekšmetu.

Todien nama īpašniece bija atbraukusi apskatīt vienā no nama dzīvokļiem notiekošo remontdarbu virzību. Atrodoties tur, viņa izdzirdēja, kā kāds no īrniekiem skaļi uzvedas un traucē citu iedzīvotāju mieru. Cietusī sieviete kopā ar savu draudzeni nolēmusi aprunāties ar skaļo kungu un palūgt viņam uzvesties klusāk. Pieklauvējot pie ārdurvīm, tās atvēris agresīvi noskaņotais īrnieks, kurš turējis rokās iegarenu, šaujamierocim līdzīgu priekšmetu. Tā vietā, lai nomierinātos un netraucētu apkārtējiem, vīrietis izteicis draudus izrēķināties ar nama īpašnieci. Par laimi, kopā ar cietušo bija ieradies arī viņas dēls, kurš, uzzinot par notikušo, aizturēja agresīvi noskaņoto vīrieti. Drīz vien notikuma vietā ieradās arī Rīgas Latgales iecirkņa policisti, kuri aizturēto vīrieti nogādāja policijas iecirknī paskaidrojumu sniegšanai. Aizturēšanas brīdī vīrietis atradās 3,4 promiļu stiprā alkohola reibumā. Jāpiemin, ka nama īpašniece arī iepriekš ir saņēmusi citu īrnieku sūdzības par kaimiņa skaļo uzvedību, kā arī izteikusi viņam brīdinājumu.

1956. gadā dzimušais aizturētais vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 132. panta - par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti. Par šādu noziegumu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

Valsts policija atgādina – gadījumos, ja kaimiņi trokšņo un ir nepieciešama policijas palīdzība, jāzvana pa tālruņa numuru 110. Dežurants uzklausīs konkrēto sūdzību un mēģinās rast tai risinājumu.

Būsim gudri un cienīsim viens otra mieru!

(Attēlam ilustratīva nozīme.)