Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Lielvārdē aizturēts vīrietis, kurš ar nazi draudējis savai bijušajai draudzenei 2018. gada 2. maijs

26. aprīlī, policija saņēma izsaukumu uz Lielvārdi, kur uz ielas kāds vīrietis esot vicinājies ar nazi. Notikuma vietā ieradās Lielvārdes novada pašvaldības policisti un Valsts policijas Ogres iecirkņa likumsargi, kuri notikuma vietā aizturēja 1989. gadā dzimušu vīrieti.

Pašreizējā informācija liecina, ka vīrietis bija uz ielas saticis savu bijušo draudzeni un izrādījis vēlmi ar viņu atjaunot attiecības. Ņemot vērā, ka sieviete tam nav piekritusi, viņš no kabatas izvilcis nazi un ar to draudējis, pēc kā sieviete izsaukusi policiju. Taču precīzus notikušā apstākļus policija vēl skaidro.

Aizturētais iepriekš ir sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 132. panta – par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti. Par šādu noziegumu likumā paredzēta īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Lai noskaidrotu, vai vīrietis aizturēšanas brīdī atradies narkotisko vai kādu citu apreibinošo vielu ietekmē, viņam nozīmēta ekspertīze.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)