Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Pagājušā diennaktī valstī reģistrētas 11 zādzības no automašīnām 2018. gada 26. aprīlis

Pagājušajā diennaktī valstī reģistrētas 11 zādzības no transportlīdzekļiem. Desmit no tām ir izdarītas Rīgas reģionā, savukārt viena - Zemgales reģionā.

Tendences rāda, ka visbiežāk zādzības no automašīnām tiek izdarītas Rīgas mikrorajonos, kas atrodas ārpus centra un ir ar vislielāko iedzīvotāju blīvumu. Tiek apzagtas gan namu pagalmos novietotās, gan daudzdzīvokļu namu pazemes stāvvietās esošās automašīnas.

Garnadži parasti pa automašīnas logiem nolūko, vai salonā atrodas kas vērtīgs. Ļoti bieži transporlīdzeklī atstāta soma, maisiņš, dators vai kāds cits aizmirsts priekšmets kalpo kā stimuls izsist auto stiklu vai uzlauzt durvis, lai izdarītu noziegumu.

Tāpat tiek zagtas automašīnu detaļas un iebūvēta tehnika - automagnetolas, spoguļi, vadības bloki, bamperi u.c.
Lai nekļūtu par zagļu upuri, aicinām iedzīvotājus neatstāt automašīnu salonos personīgās mantas. Tāpat ieteicams papildus nostiprināt automašīnas detaļas un tās iezīmēt, lai nozagšanas gadījumā, policisti tās varētu identificēt.

Tāpat aicinām iedzīvotājus pievērst uzmanību notiekošajam namu pagalmos un pazemes autostāvvietās. Redzot aizdomīgas personas ložņājam gar automašīnām, nekavējoties jāzvana policijai pa diennakts tālruni 110, lai uz notikuma vietu tiktu izsūtīta ekipāža.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)