Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizdomās par noziedzīgiem nodarījumiem maksātnespējas procesa laikā Valsts policija aizturējusi četras personas 2018. gada 26. aprīlis

Otrdien, 24.aprīlī, Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki, veicot virkni procesuālo darbību iepriekš uzsāktajā kriminālprocesā par noziedzīgiem nodarījumiem, kas izdarīti saistībā ar maksātnespējas procesu, aizturējuši četras personas.

Par noziedzīgiem nodarījumiem, kas veikti maksātnespējīga uzņēmuma administrēšanas laikā un kuru izdarīšanas rezultātā cietušajām personām nodarīti zaudējumi lielā apmērā, šī gada 24.aprīlī Valsts policijas ENAP darbinieki aizturējuši četras personas, kuru vidū ir bijušie un esošie maksātnespējas administratori un advokāti. Kopumā desmit kratīšanu laikā izņemti dokumenti, elektroniskie datu nesēji un citi pierādījumi.

Aizturēšanas veiktas agrāk uzsāktā kriminālprocesa ietvaros, kas tiek veikts pēc Krimināllikuma 177. panta trešās daļas, 215. panta otrās daļas un 196. panta otrās daļas.

Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija pašlaik netiks sniegta.