Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē jauns priekšnieks 2018. gada 15. februāris

Šodien, 15. februārī, Indulis Blīgzna, pulkvežleitnants, stājas Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) priekšnieka amatā. Līdz šim I.Blīgzna bija VP KRP Saldus iecirkņa priekšnieks.

Kā vienu no prioritātēm jaunajā amatā I.Blīgzna min nekomplekta jautājuma risināšanu, uzsverot, ka aktīvi jāveic pasākumi policijas darbinieku skaita palielināšanai. Jāmotivē arī jaunieši mācībām Valsts policijas koledžā. Par būtisku I. Blīgzna uzskata sadarbības veicināšanu starp VP KRP struktūrvienībām nolūkā panākt efektīvu, plānveidīgu struktūrvienību spēku un resursu izmantošanu.

Starp svarīgākajiem uzdevumiem VP KRP priekšnieks min kontrolējošo un uzraugošo iestāžu aktuālo rekomendāciju, ieteikumu realizēšanu VP KRP struktūrvienībās.

I.Blīgzna dienesta gaitas sācis 1995. gadā, bet 2000. gadā beidzis Policijas akadēmiju, kur ieguvis maģistra grādu tiesību zinātnē. No 1998. gada strādājis Valsts policijas Saldus rajona policijas pārvaldes Kriminālpolicijas nodaļā. 
No 2006. gada turpat turpina darbu kā Kārtības policijas biroja priekšnieks, bet no 2009. gada līdz šim brīdim - VP KRP Saldus iecirkņa priekšnieks.