Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Zolitūdē par laupīšanu daudzdzīvokļu ēkas liftā aizturēts vīrietis 2017. gada 19. decembris

Pagājušās pirmdienas pievakarē Valsts policijas Rīgas reģiona Rīgas Zemgales iecirkņa policija saņēma informāciju no kādas cietušās, ka tikko viņa daudzdzīvokļu ēkas liftā esot aplaupīta.

Skaidrojot notikušā apstākļus, likumsargi uzzināja, ka ap pulksten 19.00 cietusī esot devusies mājup. Sievietei tobrīd šķita, ka kāds viņai seko. Brīdī, kad viņa iegājusi daudzdzīvokļu ēkas kāpņu telpā un devusies uz liftu, pie viņas piegājis nepazīstams vīrietis. Aizdomās turētais sācis viņu sist un mēģinājis atņemt somiņu. Cietusī centusies visiem spēkiem pretoties, tomēr ļaundarim izdevies somiņu atņemt. Jāpiebilst, ka cietušās somiņā atradās mobilais telefons un nauda.

Likumsargi nekavējoties uzsāka vainīgās personas meklēšanas pasākumus. Realizējot operatīvo informāciju, iespējamais vainīgais vakar, 18.decembrī, tika atrasts. Vīrieša dzīvesvietā veikta sankcionētā kratīšana, pēc kā viņš tika aizturēts.

1984.gadā dzimušais aizturētais jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem noziegumiem, narkotisko vielu apriti un mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176.panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā, un rītdien, 20.decembrī, tiks lemts jautājums par viņa apcietināšanu.

(Ilustratīvs attēls).