Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Policija turpina veikt pārbaudes tirdzniecības vietās; divām nepilngadīgām personām tika pārdoti enerģijas dzērieni 2017. gada 31. oktobris

Šī gada 26.oktobrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirkņa policisti veica pārbaudes sešās tirdzniecības vietās Dobeles apkārtnē, ar mērķi, vai nepilngadīgām personām netiek pārdots alkohols, cigaretes un enerģijas dzērieni. Veicot kontrolpirkumus divās tirdzniecības vietās - Krimūnas un Tērvetes pagastā nepilngadīgām personām tika pārdoti enerģijas dzērieni.

           Policija atgādina, ka par enerģijas dzērienu pārdošanu nepilngadīgajiem tiek piemērots naudas sods – pārdevējam no 140 līdz 175 euro, bet juridiskajām personām — no 350 līdz 700 euro.

           Par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu pārdošanu nepilngadīgām personām tiek piemērots naudas sods – pārdevējam no 280 līdz 350 eiro, bet juridiskām personām no 700 līdz 1400 eiro.

          Savukārt par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nodošanu nepilngadīgās personas rīcībā, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

Policija lūdz iedzīvotājus būt vērīgiem un nekavējoties ziņot par gadījumiem, ja tiek manīts, ka alkoholu, enerģijas dzērienus un cigaretes tirgo nepilngadīgām personām. Šādos gadījumos zvanīt pa tālruni 110.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

vecākā speciāliste

Tālr. 63004302, 20293472

ieva.sietniece@zemgale.vp.gov.lv