Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Purvciemā aptur braucošu automašīnu un pie pasažiera atrod narkotikas 2017. gada 30. oktobris

Naktī no 27. uz 28. oktobri ap pulksten 3.00 Speciālo uzdevumu bataljons (SUB), veicot savus ikdienas darbus, pamanīja braucošu transportlīdzekli, kura vadītājs veica dīvainus manevrus.

Apturot automašīnu, viens no Speciālo uzdevumu bataljona darbiniekiem pamanījis, ka tajā esošais blakussēdētājs pa atvērtu logu slepus centies atbrīvoties no aizdomīga maisiņa. Sarunājoties ar vīrieti un mēģinot uzzināt konkrētās darbības iemeslus, SUB darbiniekiem radās aizdomas, ka viņš tobrīd atradies apreibinošo vielu ietekmē.

Nekavējoties 1985.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī. Pārmeklējot vīrieti, pie viņa atrasti trīs polimēra maisiņi, kuros atradās nezināmas izcelsmes pulverveida viela. Tika nozīmēta ekspertīze, kuras laikā noskaidrots, ka izņemtā viela ir metamfetamīns un tā masa ir 6,09 grami.

Aizturētais vīrietis arī iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem gadījumiem.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)