Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

26. oktobrī notika konkursa "Esi drošs - neesi pārdrošs" fināls 2017. gada 27. oktobris

26.oktobrī notika Iekšlietu ministrijas un sadarbības partneru organizētā konkursa 7.- 8.klašu skolēniem “Esi drošs – neesi pārdrošs” fināls, kurā vislabākās zināšanas drošības jautājumos parādīja un 1.vietu un titulu “Visdrošākā klase – 2017” ieguva Rīgas 15.vidusskolas komanda “Multivitamīni”. 
Savukārt 2. vietu ar vienādu punktu skaitu ieguva divas komandas - Vaboles vidusskolas komanda "MMŽ.LV" un Daugavpils 12. vidusskolas 7. klases komanda "Rosīgie".

4.vietā ierindojās Aglonas internātvidusskolas komanda "Šokolāde", 5.vietā - Aglonas vidusskolas 8.klases komanda "Superdrošie", 6.vietā - Daugavpils 12.vidusskolas 8.klases komanda "Ērglēni", 7.vietā - Skrundas vidusskolas 7.klases komanda "Teletūbiji", 8.vietā - Talsu Kristīgās vidusskolas komanda "NEdegPUNKTS" , 9.vietā - Pelēču pamatskolas 8. klases komanda "Pelēču veiklie" un 10.vietā - Ciblas vidusskolas komanda "Ašie Minioni".

Jāatgādina, ka 1.atlases kārtā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - 133 komandas no visas Latvijas, kuras elektroniski atbildēja uz dažādiem ar drošību un pareizu rīcību ārkārtas situācijās saistītiem jautājumiem. Katrai pusfinālā iekļuvušajai komandai bija jāsagatavo priekšnesums par tēmu „Esi drošs – neesi pārdrošs”. Savukārt finālistiem savas zināšanas par drošības jautājumiem bija jāparāda konkursa organizatoru sagatavotos posteņos.

Iekšlietu ministrija informatīvi izglītojošo konkursu “Esi drošs – neesi pārdrošs” Latvijas skolu 7.-8. klašu skolēniem organizē sadarbībā ar Līvu Akvaparku, A/S „Latvijas Gāze”, A/S „Sadales tīkls”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.
Konkursa mērķis ir nostiprināt skolēnu pamatzināšanas un veicināt viņu izpratni par drošību ikdienā un rīcību ārkārtas situācijās, kā arī pievērst uzmanību problemātikai, kas skar skolēnu izglītošanu ar drošību saistītiem jautājumiem.