Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ziepniekkalnā kopīgas iedzeršanas laikā vīrietis līdz nāvei piekauj savu paziņu 2017. gada 26. oktobris

Oktobra sākumā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī tika saņemta informācija par līķa atrašanu kādā Ziepniekkalna dārza mājiņā. Par šo notikumu ziņoja mirušā vīrieša dzīvesbiedre.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi noskaidroja, ka dažas dienas pirms līķa atrašanas, nelaiķis kopā ar kādu paziņu lietojis alkoholiskos dzērienus. Starp abiem vīriešiem radies sadzīviska rakstura konflikts, kā rezultātā viens no viņiem spēcīgi piekāvis paziņu. Piekautais vīrietis devies uz savu dzīvesvietu, par notikušo neziņojot policijā. Viņa dzīvesbiedre, ieraudzījusi smagos ievainojumus, piedāvājusi izsaukt neatliekamo medicīnisko palīdzību, taču vīrietis atteicies, apgalvojot, ka izgulēsies un viss būs kārtībā. Divas dienas vēlāk dzīvesbiedre konstatējusi, ka vīrietis diemžēl ir miris.

Tika veikta ekspertīze, kuras rezultātā noskaidrots, ka vīrieša nāves cēlonis ir gūtās traumas.

25.oktobrī Rīgas Zemgales iecirkņa policisti kopā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonām aizturēja 1988. gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par narkotiku lietošanu, glabāšanu un zādzībām.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125.panta trešās daļas - par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Aizturētais vīrietis atrodas izolatorā, un rītdien, 27.oktobrī, tiks lemts jautājums par viņa apcietināšanu.

(Attēlam ilustratīva nozīme.)