Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizturējām vīriešus, kuri savu paziņu uz ielas atstāja basām kājām un bez 150 eiro 2017. gada 23. oktobris

Valsts policija bija saņēmusi informāciju no cietušā par Rīgā, Imantā, izdarītu laupīšanu. Proti, septembra beigās trīs personas pavadījušas vakaru, pie viena no minētā mikrorajona veikaliem lietojot alkoholiskos dzērienus. Atpūta izvērtusies konfliktā un fiziskā sadursmē. Divi no vīriešiem trešajam kompānijas biedram nodarījuši miesas bojājumus un norāvuši no kājām sporta apavus, atstājot viņu uz ielas basām kājām. Turklāt cietušajam nolaupīti arī 150 eiro. Pēc nozieguma izdarīšanas ļaundari notikuma vietu pametuši.

Jāpiebilst, ka varmākas ar cietušo bija pazīstami vien nesen.

Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti sadarbībā ar kolēģiem no Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes noskaidroja aizdomās turēto vīriešu atrašanās vietu un oktobra vidū viņus aizturēja.

Aizturētie dzimuši 1986. un 1997. gadā un jau iepriekš sodīti par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas – par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Vienam no aizdomās turētajiem vīriešiem ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Savukārt otram grupas dalībniekam tiesa atteica piemērot drošības līdzekli apcietinājumu.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)