Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Maskavas ielā konstatējām nelegālo akcīzes preču tirdzniecības vietu un aizturējām tirgoņus 2017. gada 19. oktobris

Valsts policija bija saņēmusi operatīvo informāciju, ka Rīgā, Maskavas ielā, kāda dzīvokļu nama pirmā stāva dzīvoklī ir ierīkota nelegālo akcīzes preču tirdzniecības vieta.

Vakar, 17. oktobrī, Valsts policijas Rīgas Centra iecirkņa policisti sadarbībā ar Speciālo uzdevumu bataljonu ieradās konkrētajā adresē, lai veiktu kratīšanu. Kratīšanas laikā dzīvoklī tika atrastas plastmasas pudeles, kurās kopā atradās 23 litri šķidruma, kas pēc smakas atgādināja spirtu. Tāpat dzīvokļa plauktos bija novietoti bloki ar 11 060 cigaretēm ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām. Gan nelegālais alkohols, gan cigaretes tika atsavinātas.

Turpat policisti aizturēja arī divus vīriešus, kuri dzimuši 1966. un 1970. gadā. Policistu ierašanās brīdī viņi bija tirgojuši nelegālās preces.

Policisti noskaidroja, ka nelegālās preces tikušas tirgotas gan pa dzīvokļa logu, gan arī staigājot gar māju un tās aktīvi piedāvājot iegādāties garāmgājējiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta – par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

#Atkrāpies! ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās pret krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas pret jeb kāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)