Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Baložos par zagšanu no dārza mājas pa “karstām pēdām” aizturam vīrieti 2017. gada 18. oktobris

Pagājušajā piektdienā, 13.oktobrī, pulksten 14.45 Baložu iecirknī tika saņemta informācija par tikko izdarītu zādzību no dārza mājas. Par šo notikumu ziņoja mājas īpašniece.

Likumsargiem sieviete izstāstīja, ka mirklī, kad tuvojusies savai dārza mājai, pamanījusi kādu vīrieti, kurš steigā ņēmis mājā esošās lietas un licis tās savā somā. Pamanījis sievieti, iespējamais vainīgais meties bēgt.

Reaģējot uz saņemto informāciju, Baložu iecirkņa policisti nekavējoties devās apskatīt tuvumā esošo teritoriju, kur arī pamanīja aprakstam līdzīgu vīrieti.

Likumsargi par šo noziegumu aizturēja 1982.gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem gadījumiem. 
Nozagtās mantas policistiem izdevās atgūt un atgriezt tās īpašniecei.

Saistībā ar šo notikumu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175.panta trešās daļas - par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētajam vīrietim 15.oktobrī piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

(Ilustratīvs attēls).