Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ikšķilē aizturējām vairākas reizes sodītu velosipēdu zagli 2017. gada 1. augusts

28.jūlijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirknī tika saņemta informācija par velosipēda zādzības faktu. Par notikušo likumsargiem ziņoja pats cietušais. Nekavējoties ierodoties notikuma vietā, cietusī persona likumsargiem saukusi, ka pie kāda tuneļa vēl redzot zagli braucam ar viņa velosipēdu.

Likumsargi piebrauca klāt norādītajai personai un aizturēja viņu. Aizturētais uzreiz policistiem sāka taisnoties, ka nav vēlējies velosipēdu zagt, un centies vienkārši panākt kādu cilvēku.

Pēc ļaundara aizturēšanas likumsargi noskaidroja, ka cietušais savu velosipēdu uz neilgu brīdi atstājis nepieskatītu pie kādas ēkas. Iznākot no ēkas cietušais pamanījis, ka viņa ritenis ir nozagts pēc kā nekavējoties izsaukta policija.

1981.gadā dzimušais aizturētais jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā par zādzībām un par narkotisko vielu lietošanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta pirmās daļas – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(Ilustratīvs attēls).