Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Aizvadīts festivāls “Summer Sound” 2017. gada 31. jūlijs

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā norisinājās festivāls “Summer Sound”. Kā ierasts plašu publisku pasākumu laikā, arī šajā festivālā policija strādāja pastiprinātā režīmā, lai pasākuma norises vietā nodrošinātu sabiedrisko kārtību. Tika veikta ceļu satiksmes uzraudzība, tostarp alkohola pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem, lai pārliecinātos, vai šoferi pie stūres nav sēdušies alkohola reibumā. Kopumā Liepājas pusē konstatēts, ka četras personas alkohola reibumā vadīja transportlīdzekļus, no kuriem divi bija velosipēdisti. Bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām pārvietojās četri autovadītāji.

Nedēļas nogalē ceļu satiksmes jomā kopumā noformēti 104 protokoli, no tiem 49 ir par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, savukārt 10 protokoli noformēti par automašīnas drošības jostu nelietošanu.

Festivāla norises vietā un tās apkārtnē tika konstatēti arī pārkāpumi saistībā ar narkotiku lietošanu vai glabāšanu. Šīs personas tika nogādātas uz pārbaužu veikšanu, jo bija pamats aizdomām, ka tās atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Atsevišķos gadījumos pie festivāla apmeklētājiem tika atrastas, iespējams, narkotiskās vielās. Tās ir atsavinātas, un ir uzsāktas pārbaudes, lai precizētu atrasto vielu sastāvu. Galvenokārt šīs personas nebija liepājnieki, bet gan pilsētas viesi un šie pārkāpumi tika konstatēti, izmantojot Valsts policijas un Valsts ieņēmuma dienesta muitas pārvaldes kinologus.

Dažiem festivāla apmeklētājiem izcēlās konflikti ar citām personām. Atsevišķos gadījumos konflikti beidzās arī ar miesas bojājumu nodarīšanu. Konstatēti arī gadījumi, kad nepilngadīgie atradušies alkohola reibumā. Pasākuma laikā reģistrētas arī dažas zādzības. Tāpat arī tika aizturētas un pārbaudītas divas meklēšanā esošas personas. 

Kārtību un drošību festivāla laikā nodrošināja Valsts policija, savukārt teritorijā – apsardzes darbinieki. Drošību uz ūdens festivāla teritorijā nodrošināja Valsts Robežsardze. Tāpat sestdien, 29.jūlijā strādāja arī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupas darbinieki, kuri apmeklētājiem sniedza noderīgu informāciju, vēršot viņu uzmanību uz aktuālajiem drošības jautājumiem.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

 

 

Madara Šeršņova                                                                                                               

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes                                                                                                

Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību                       

un sadarbības jautājumos                                                                               

Tālr.  63404607                                                                                  

Mob. tālr.  26604584                                                                                         

madara.sersnova@kurzeme.vpg.gov.lv