Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Āgenskalnā policisti no kādas teritorijas uzrauga atsavina 44 gramus metamfetamīna 2017. gada 27. jūlijs

21. jūlijā Rīgas Zemgales iecirkņa policisti sava iecirkņa apkalpojamā teritorijā rīkoja profilaktiskos pasākumus ielu noziedzības apkarošanai. Reida laikā pirms pulksten trijiem naktī likumsargi apsekoja kādas teritorijas uzrauga darba vietu, jo iepriekš šajā adresē viņš bija pieķerts glabājot narkotikas.

Arī šoreiz likumsargi nelielajā mājiņā, kur strādāja teritorijas uzraugs, konstatēja narkotikas. Uz galda atradās iepakojumi ar augu izcelsmes vielu. Tās sastāvu atklās ekspertīzes rezultāti, taču jau tagad redzams, ka tā, visticamāk, ir marihuāna. Nelielajā telpā tika uzieta arī pulverveida viela, kas izrādījās 44 grami metamfetamīna. Turpat blakus mētājās arī šļirces.

Jāpiemin, ka policistu ierašanās brīdī telpā atradās vēl divi vīrieši, kas izskatījās esam narkotiku ietekmē, kā arī sieviete. Visas personas tika nogādātas ekspertīzes veikšanai. Savukārt 1975. gadā dzimušais teritorijas uzraugs tika aizturēts kā aizdomās turētais par narkotiku glabāšanu.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta otrās daļas – par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Ja ekspertīzes rezultāti apliecinās, ka kāda no telpā esošajām personām lietojusi narkotikas, tad likumā noteiktajā kārtībā tā tiks saukta pie atbildības arī par šo pārkāpumu.

Aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

(Attēlam ilustratīva nozīme)