Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Naktī no 20.-21.jūniju uz Jelgavas šosejas fiksēti divi īpaši steidzīgi ātrumpārkāpēji - vienam 201 km/h 2017. gada 22. jūnijs

21.jūnijā pulksten 00:22 uz Jelgavas šosejas likumsargi ar netrafarēto policijas automašīnu fiksēja kādu pārgalvīgu autobraucēju - vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, kāds automašīnas BMW šoferis traucās ar ātrumu 201 km/h.

Automašīnai BMW pie stūres bija sēdies 1993.gadā dzimis jaunietis, kurš par izdarīto pārkāpumu saņēma 440 eiro naudas sodu un viņam arī tika atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz sešiem mēnešiem.

Savukārt 20.jūnijā pulksten 22:51 policisti uz Jelgavas šosejas pamanīja kādu Audi A4 automašīnu, kura atļauto 90 km/h vietā traucās ar gandrīz divreiz lielāku ātrumu - 171 km/h. Šim 1955.gadā dzimušajam autovadītājam policisti piemēroja naudas sodu 400 eiro apmērā, kā arī tika atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz sešiem mēnešiem.

Atgādinām - pārgalvībai uz ceļa ir augsta cena! Aicinām ikvienu būt apdomīgam un nesteigties, jo pārgalvība uz ceļa pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu un citus ceļu satiksmes noteikumus, rada bīstamas situācijas, ka Rūpēsimies un nepadraudēsim savu un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību!