Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Nakts vidū pie sievietes dzīvoklī iekļūst ar nazi bruņots laupītājs; ļaundaris notverts 2017. gada 20. jūnijs

10. maijā, ap pulksten diviem naktī Salaspils, Miera ielas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāja izdzirdēja, ka pie viņas durvīm kāds zvana. Dzīvokļa saimniece, kura tobrīd mājā atradās viena, devās pie durvīm un tās atvēra. Aiz durvīm stāvēja nepazīstams vīrietis, kurš tūdaļ metās iekšā dzīvoklī un izvilka līdzi paņemto nazi, ar to piedraudot. Pēc tam svešinieks, paķēris dzīvoklī esošo portatīvo datoru, aizbēga.

Apjukusī sieviete uzreiz nevērsās policijā, bet likumsargiem par notikušo paziņoja vien 14. jūnijā – vairāk nekā mēnesi pēc notikušā. Valsts policijas Salaspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti izmeklēšanas laikā ieguva informāciju, ka šo noziegumu, iespējams, izdarījis 1983. gadā dzimis vīrietis.

Noskaidrojot šī vīrieša atrašanās vietu, vakar, 19. jūnijā, ap pulksten 15 likumsargi aizdomās turēto aizturēja. Policija šobrīd skaidro visus notikušā apstākļus, arī to, kur vīrietis licis nolaupīto datoru.

Jāpiebilst, ka aizdomās turētais jau iepriekš vairākas reizes sodīts - gan par zādzībām no tirdzniecības vietām, gan par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar 10. maijā izdarīto noziegumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas - par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētais šobrīd atrodas izolatorā.

Aicinām iedzīvotājus pirms kādam atvērt sava mājokļa durvis, pārliecināties par konkrētās personas identitāti.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)