Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

Ar ieroci pārbiedējot pārdevēju, vīrietis no kases aparāta nolaupa 670 eiro un tiek notverts 2017. gada 15. jūnijs

21. maijā nepatīkamu pārsteigumu piedzīvoja kāda Vecrīgas alkoholisko dzērienu veikala pārdevēja. Ap pulksten 23.20 veikalā ienāca nepazīstams pusmūža vīrietis, kurš, izvilcis pistolei līdzīgu priekšmetu, pieprasīja no kases atdot visu naudu. Nobijusies pārdevēja atvēra kases aparātu, pēc kā ļaundaris pagrāba tajā esošos 670 eiro un metās prom. Par notikušo veikala darbiniece paziņoja Valsts policijai, taču tobrīd ļaundaris jau bija paspējis aizbēgt.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti, kuri specializējas laupīšanu novēršanā un atklāšanā, izmeklēšanas laikā ieguva informāciju, ka noziegumu, iespējams, izdarījis 1957. gadā dzimis vīrietis. 
Šo pirmdien, 12. jūnijā, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, likumsargi aizdomās turēto vīrieti Rīgā uz ielas aizturēja. Aizdomās turētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā.

Vīrietis savu vainu atzīst un sadarbojas ar policiju. Policisti no viņa ir atsavinājuši arī pneimatisko ieroci, kas izmantots nozieguma īstenošanā. Pašreizējā informāciju liecina, ka nozieguma izdarīšanas brīdī viņš, iespējams, atradies alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

(Attēlam ir ilustratīva nozīme.)