Twitter  Draugiem  Facebook  Flickr  Teksta versija     
Sākums  Lapas karte  Meklēt


 
Visas aktualitātes Drukāt

R.Kozlovskis paraksta deklarāciju par sadarbību ar Gruziju iekšlietu jomā 2017. gada 1. jūnijs

Iekšlietu ministrs R,Kozlovskis darba vizītes laikā Tbilisi tikās ar Gruzijas iekšlietu ministru G. Mgebrišvilli un parakstīja deklarāciju par abu valstu sadarbību saistībā ar Gruzijas reformām iekšlietu jomā. Ņemot vērā Gruzijas eirointegrācijas centienus un, lai stiprinātu Latvijas un Gruzijas divpusējo sadarbību, abas valstis sadarbosies cīņā pret smagiem noziegumiem un organizēto noziedzību, kā arī veicinās policijas, Valsts robežsardzes un citu tiesībsargājošo iestāžu sadarbību un pieredzes apmaiņu.

Parakstot deklarāciju, R.Kozlovskis norādīja, ka abu valstu policijas sadarbībā jau ir noteikti sasniegumi, taču vienlaikus pastāv plašas iespējas tās stiprināt.

“Kopīgā deklarācija ir vēl viens apliecinājums Latvijas atbalstam Gruzijai tās eirointegrācijas centienos. Eiropas vērtību, demokrātijas, likuma varas un cilvēktiesību ievērošanas principu stiprināšana ir svarīga jebkurā dzīves jomā, un it īpaši iekšlietu nozarē. Tāpēc Latvija kā Eiropas Savienības dalībvalsts un kā Gruzijas eirointegrācijas centienu atbalstītāja ir gatava dalīties pieredzē šādu vērtību un principu ievērošanā un stiprināšanā iekšlietu jomā,” atzīmēja ministrs.

Tikšanās laikā R.Kozlovskis apliecināja gandarījumu par vīzu režīma liberalizāciju starp Eiropas Savienību un Gruziju, kas ir nopietns apliecinājums tam, ka Gruzijas ceļš Eiropas vērtību virzienā ir apzināta un stingra Gruzijas tautas izvēle un tā ir vainagojusies ar saviem pirmajiem veiksmīgiem rezultātiem.

Darba vizītes laikā R.Kozlovskis piedalījās arī Gruzijas policijas dienas rīkotajos pasākumos.

Darba vīzīte Gruzijā piedalījās arī Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Foto: http://www.iem.gov.lv/lat/foto_un_video_galerija/foto_galerijas/?gal=39379